Sveiki,

Sveiki,

UAB „Baltijos idėjų grupė ir partneriai“, viena žinomiausių ir populiariausių medicininių leidinių medikams leidėjų ir konferencijų organizatorė, ieško medicininį išsilavinimą turinčių autorių (gali būti ir rezidentai), norinčių rašyti / versti straipsnius žurnalui „Pediatrija“. 
„Pediatrija“ – ketvirtinis mokslinis recenzuojamas žurnalas medikams, leidžiamas nuo 2002 metų. Žurnale publikuojami moksliniai straipsniai, eksperimentinių ir klinikinių tyrimų rezultatai, klinikiniai atvejai, mokslinių tyrimų apžvalgos, nagrinėjamos klinikinių laboratorijų valdymo ir kokybės vertinimo problemos, pateikiamos gydymo metodų naujovės ir diskusijos, medicinos istorijos tyrimo duomenys, kita įvairi aktuali informacija.
Redakcija rengia informaciją lietuvių kalba, renka ir verčia straipsnius iš anglų, vokiečių kalbų, kuriuose pateikiama originali mokslinė tyrimų medžiaga, klinikinių atvejų aptarimai, mokslinių konferencijų pranešimai ar kita aktuali, išliekamąją vertę turinti informacija. 
Lauksime atsakingų, gerai išmanančių pediatrijos sritį ir norinčių dalytis žiniomis, savo patirtimi su Lietuvos medikais autorių skambučių.
Išsamesnė informacija telefonu +370 616 08880.

Komentarai išjungti.