Mieli kolegos,

Mieli kolegos,

prabėgo dar vieni aktyvaus darbo ir mokslo metai.

Vieni pacientai sėkmingai pasveiko, kiti tikisi sulaukti naujų gydymo būdų, treti tiesiog patyrusio specialisto įvertinimo. Džiugu pažymėti, kad Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Urologijos centro kolektyvas toliau sėkmingai rūpinasi pacientų sveikata. Į klinikinę praktiką įdiegiami vis pažangesni chirurginio gydymo būdai, atsiranda naujų medikamentinio gydymo galimybių, mūsų specialistai kelia kvalifikaciją pažangiausiuose Europos gydymo centruose. Mūsų vizija – nuolatinis aukštos kokybės medicinos pagalbos gerinimas, atvirumas visiems pasiūlymams, atvira diskusija specialistams ir pacientams rūpimais klausimais. Be jūsų, mieli kolegos, bendradarbiavimo ir palaikymo šie rezultatai būtų gerokai kuklesni.

Kaip Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Urologijos centro vadovas norėčiau pristatyti profesionalaus ir inovatyvaus kolektyvo darbo aktualijas urologijos srityje ir rekomenduoti kasmetį renginį Urologijos seminarai. Konferencijos leidinys skirtas plačiai medikų visuomenei –nuo šeimos gydytojų iki specializuotų urologų. Žurnale pateikiame naujienų, dalijamės patirtimi apie kasdieniame darbe kylančias problemas gydant prostatos ir inkstų vėžį, inkstų akmenligę, šlapimo takų infekcijas, apatinių šlapimo ir vyrų lytinę funkciją. Seminare turėsite galimybę išklausyti pranešimus, užduoti klausimų ir tiesiogiai pabendrauti su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų specialistais urologais.

Tikiuosi, kad kartu praleistas laikas bus naudingas ne tik keliant profesinę kvalifikaciją teoriškai, bet ir kiekvieno mūsų kasdieniame darbe.

 

Su geriausiais linkėjimais

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Urologijos centro vadovas
doc. Arūnas Želvys

Komentarai išjungti.