Mieli kolegos,

Mieli kolegos,

nenumaldoma laiko tėkmė skaičiuoja žmogaus metus ir laiką. Vasara subrandino ir pabėrė savo gėrybes, rudenį belieka jas pasiimti, pasiruošti naujiems darbams. Kaip ir kiekvieną rudenį moksleiviai, studentai grįžta į mokymo įstaigas, o mes susitinkame kasmečiame Urologijos seminarų renginyje apžvelgti praėjusių metų rezultatus ir nubrėžti ateities gaires.

Praėję metai mūsų medikų bendruomenei buvo ypatingi dėl iškilusių sunkumų. Tai COVID-19 padiktuotos permainos kasdieniame darbe, sutrikęs planinių medicinos paslaugų teikimas, nuotolinis darbas. Nepaisant šių sunkumų, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Urologijos centre konsultuojami pacientai iš visos Lietuvos dėl sudėtingiausių urologinių patologijų. Per metus ambulatoriškai konsultuojame daugiau nei 7 000 pacientų Konsultacijų poliklinikoje. Teikiama visas urologijos sritis apimanti skubi ir planinė urologijos pagalba, inkstų transplantacijos paslaugos suaugusiems pacientams ir vaikams. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Urologijos centre atliekama apie 2 000 įvairių tipų ir apimties urologinių operacijų per metus. Įvaldomos naujos chirurginio gydymo technikos naujovės, kurios trumpina pacientų buvimą ligoninėje, pagreitina grįžimą į normalų gyvenimą.

Labai didžiuojamės jaunu, smalsiu ir profesionaliu Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Urologijos centro kolektyvu, kuris nuolat diegia į praktiką naujausias medicinos žinias. Tikimės, kad dalydamiesi įgytomis žiniomis, atvirai diskutuodami apie iškylančias problemas galėsime kartu tobulėti profesinėje srityje.

 

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Urologijos centro
vadovas doc. Arūnas Želvys

Komentarai išjungti.