Praktiniai vadovai

Praktiniai vadovai

Pediatrijos praktinis vadovas

Knygoje aprašytos dažniausiai vaikų ligų praktikoje sutinkamos ligos, jų diagnostika, gydymas, profilaktika. Kartu pateikiamas ligų šifravimas pagal naują tarptautinę ligų klasifikaciją.
Leidinys skiriamas medicinos studentams, gydytojams rezidentams, pediatrams, šeimos ir kitų specialybių gydytojams.


Žurnalo Internistas praktinis vadovas

„INTERNISTO PRAKTINIS VADOVAS“ – tai struktūrizuotas įvairių sindromų bei ligų diagnostikos ir gydymo algoritmų leidinys, skirtas bendrosios praktikos gydytojams, gydytojams specialistams, taip pat studentams, rezidentams ir farmacininkams. Leidinys, turintis praktinio vadovo ir katalogo savybių, yra skirtas naudoti ilgą laiką.

Išleista: 2016 m.
Išleista: 2020 m.    Apimtis: 527 p

Farmacinės rūpybos vadovas

Tai farmacinės rūpybos paslaugas teikiančio farmacijos specialisto veiksmų vadovas. Leidinyje pateikiamos situacijos, kokias sveikatos problemas gali nurodyti į vaistinę atėjęs pacientas, o šalia to – ligų ir sveikatos sutrikimų, kuriems tokie simptomai būdingi, aprašas ir farmacijos specialisto pokalbių su pacientu algoritmai. Leidinys naudingas kiekvienam farmacijos specialistui – suteiks papildomų profesinių žinių ir padės kasdieniame darbe teikiant farmacinės rūpybos paslaugas. Taip pat leidinys gali būti naudingas gydytojams, tobulinimosi kursų klausytojams, vyresnių kursų studentams.